O nás

Historie společnosti

Společnost PUK Servis s.r.o vznikla v roce 2004, když navázala na podnikatelskou činnost mé osoby, která započala již v roce 1994. Od prvopočátku jsem se zabýval zejména pokládkou a renovací dřevěných a parketových podlah a taktéž úklidovými službami. Po získání četných zkušeností s podlahářskými pracemi jsem nabídku v nově vzniklé společnosti začal rozšiřovat o další podlahové krytiny jako plovoucí, dřevěné a vlýskové podlahy, vinyly, PVC nebo koberce. Samozřejmostí jsou další služby související s pokládkou podlahy jako stěrkování, lištování, dodávky prahů, přechodových lišt apod. V současnosti se naše společnost věnuje taktéž dodávkám a montážím interiérových dveří a zárubní. Velký prostor v nabídce věnujeme bezpečnostním vstupním dveřím do bytů v třídě bezpečnosti BT2, BT3, kde se se zaměřujeme na komplexní službu včetně případných drobných bouracích a stavebních prací, které souvisejí s výměnami vstupních ocelových zárubní.

Naši pracovníci disponují certifikací k pokládkám podlah značek jako Rooms,My Floor či Kronotex ,PVC Lino Fatra, Thermofix,Tarkett s certifikací k montážím bezpečnostních dveří a samozřejmě průběžně absolvují školení a semináře od dalších renomovaných dodavatelů podlah, lepidel a laků.

Další rozšíření činnosti je kompletní nabídka rekonstrukce společných prostor pro bytová družstva: Podlahářské, malířské, lakýrnické, obkladačské a truhlářské práce včetně dodání veškerého materiálu.

Ve stejném trendu rozšiřování nabídky, zdokonalování a zkvalitňování služeb bychom rádi pokračovali i do budoucna a věříme, že to každý náš zákazník ocení.

Milan Novák jednatel společnosti